03154822606
اطلاعات بیشتر
برنامه آموزشی زود یاد( حفظ آسان لغات زبان انگلیسی )

شماره شناسه اثر: 054849-23565-8

نام فارسی: برنامه آموزشی زود یاد

نام لاتین: Zoodyad Learning Program

حجم روی حامل: یک CD نرم افزاری 

مخاطب اثر: عمومی

نوع / موضوع: آموزشی / حفظ آسان 599 لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی

سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز

قیمت: 49000 تومان (با تخفیف ویژه 29000 تومان تحویل رایگان درب منزل)

برنامه آموزشی زودیاد

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید مکالمه روزمره زبان انگلیسی را زود یاد بگیرد، ولی با حفظ لغات مشکل دارید،ما یک محصول برای شما داریم.

گیفبا راهکار جدید برنامه آموزشی زود یاد ظرف مدت ده روز با روزی نیم ساعت تمرین 599 لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی را به آسانی حفظ کنید.

گیفجایزه نفیس زودیاد برای این دوره از قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید می باشد. تاریخ قرعه کشی 1396/12/18  همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها.

گیفجهت تهیه برنامه آموزشی زود یاد، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و سپس در قسمت منوی اصلی کاربری خود با انتخاب گزینه خرید، عملیات خرید را انجام دهید.

نمادها

برنامه آموزشی زود یاد مناسب براي سن 10 سال به بالا می باشد. مانند (  محصلين ، تجار ، گردشگران و کسانی که به فکر گسترش کسب و کار خود هستند)

خریداران محترم برنامه آموزشی زود یاد در تمامی قرعه کشی های جایزه نفیس زود یاد شرکت داده می شوند و امکان کسب درآمد از محل همکاری و همچنین افزایش دایره لغات زبان انگلیسی را برای خودشان در سایت زود یاد دارند.

 کیفیت فیلم به دلیل کاهش حجم فیلم، افت کرده. ( ما برای وقت شما ارزش قائلیم )

برنامه آموزشی زود یاد مبتکر روشی بسیار آسان و خاصی از تصویر سازی ذهنی و یا کدبندی لغات است، که بر اساس جمع بندی آخرین دستاوردهای علمی ، روان شناسی و زبان شناسی تدوین و ارائه گردیده.

برای همه ی شما پیش آمده که چندین بار معنی لغات زبان انگلیسی را حفظ کرده اید ولی به دلیل فرار بودن و یا در محیط نبودن، این کلمات را در مواقع ضروری فراموش کرده اید.

 در روش تصویرسازی ذهنی و یا کدبندی لغات برنامه آموزشی زود یاد در حقیقت ، لغات تبدیل به تصویر می شوند، در واقع سرنخ و رمزی تصویری ملموس برای حفظ لغات در ذهن یادگیرنده قرار گرفته می شود، که منجر به حفظ آسان و مرور لغات می شود. یعنی با رعایت دستورالعمل های برنامه آموزشی زود یاد، یادگیری از چندین راه مختلف برای شما به آسانی امکان پذیر می شود .

 دوستان عزیز، ما با این روش توانستیم با تلاش و پیگیری زیاد، 599  لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی را کدبندی و تصویر سازی کرده، و به عکس تبدیل کنیم و به اسم برنامه آموزشی زود یاد  با توضیحات صوتی و تلفظ صحیح لغات ثبت کنیم و مجوز انتشار دریافت نماییم . هر گونه سوء استفاده از این روش پیگرد قانونی دارد.

قابل ذکر میباشد که برنامه آموزشی زود یاد همراه جدول خود آزمون و همچنین فیلمهای معرفی و آموزش صحیح حروف الفبای انگلیسی است .

برای آشنایی بیشتر با روش برنامه آموزشی زود یاد توصیه می شود فیلم معرفی برنامه آموزشی زود یاد را مشاهد نمایید.

کیفیت فیلم به دلیل کاهش حجم فیلم، افت کرده. ( ما برای وقت شما ارزش قائلیم )

در اینجا ما مزیت های برنامه آموزشی زودیاد ( آسانترین و سریعترین راه یادگیری لغت ) را برای شما برمی شماریم :

1-کاربران آن می توانند با زود یاد گرفتنِ لغات ضروری مکالمات روزمره زبان انگلیسی بی نیاز از نرم افزارهای همراه و یا مترجم شوند، و همچنین در امر مکالمات روزمره زبان انگلیسی به موفقیت برسند.

تردیدی نیست که هیچ نرم افزار و سرویس مجازی ترجمه، قابل رقابت با مترجم انسانی نیست. 

 این بسیار جالب است که خود شما بدون نیاز به نرم افزار و یا دیکشنری همراه بتوانید به آسانی در امر مکالمات روزمره زبان انگلیسی موفق باشید. این توانستن برای شما و ما افتخار آفرین است.

2- نحوه آماده سازی تصویرسازی های برنامه آموزشی زود یاد و ارائه  آنها به شما، این سبک روانشناسی شده در رنگ بندی تصاویر لغات، و نحوه ارائه آن در برنامه آموزشی زود یاد به کاربران آن این  امکان را فراهم می آورد که:

اولاً، به راحتی  بتوانند ارتباط تصویری بیشتری جهت حفظ آسان لغات داشته باشند.

و دوماً، برای کاربران خود امکان مرور و تکرار را به آسانی فراهم می کند . مرور و تکرار، اصل مهمی در امر تثبیتِ یادگیری یا همان یادگیری موفق می باشد، که برنامه آموزشی زود یاد به این امر نیز توجه داشته است.

3- کاربران برنامه آموزشی زود یاد با استفاده از پیدا کردن راه استفاده از مهارتهای ذهنی خود، حافظه و خلاقیت شان به طور چشم گیری رشد می کند و نیز در دیگر موضوعات درسی و کاری خود پیشرفت قابل توجه ای می نمایند .

4- خریداران محترم برنامه آموزشی زود یاد در تمامی دوره های قرعه کشی جایزه نفیس زود یاد شرکت داده می شوند و از دیگر امکانات سایت زود یاد( طرح کسب درآمد از محل همکاری و طرح افزایش دایره لغات ) نیز می توانند استفاده کنند .

برای آشنایی بیشتر با مزیت های برنامه آموزشی زود یاد توصیه می شود فیلم معرفی مزیت های زود یاد را مشاهد نمایید.

کیفیت فیلم به دلیل کاهش حجم فیلم، افت کرده. ( ما برای وقت شما ارزش قائلیم )

   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
بهروز کرمانی از تهران
سلام من از خرید این نرم افزار خیلی راضی هستم چون نسبت به قیمتش خیلی کارایی داره. ممنون
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
مهیمنه پاکزاد از تهران
ممنون برنامه خوبی
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
آرزو حسین پور از تهران
باسلام من خیلی از این محصول راضی هستم واقعا دستتون درد نکنه.موفق و پیروز باشید
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
احمد یوسفی از قم
من با توجه به نیازی که برای یادگیری مکالمه زبان داشتم از روشهای مختلفی استفاده کردم ولی همیشه در حفظ لغات مشکل داشتم. این برنامه خیلی کمک کرد به من
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
مرتضی مجیدی فر از شهریار
دوستان گرامی سلام ضمن تبریک بابت برنامه خوبتان. باید بگم در برنامه جای چند کلمه ضروری مکالمات روزمره را خالی دیدم. ولی خب با طرح افزایش دایره لغاتی که وجود داره در کل تشکر دارید.
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
رامین سروری از تهران
با سلام و تشکر از برنامه خوبتون و زحمتهایی که کشیدید. زود یاد، کار حفظ لغات را خیلی راحت کرده است . بی نظیر و عالی است. دست سازندگانش درد نکنه.
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
فاطمه سادات فاطمی از کاشان
سلام . ممنون از برنامه خوبتان واقعا زود یاد میده،