03154822606
اطلاعات بیشتر
برنامه آموزشی زودیاد

موضوع: حفظ آسان 599 لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی

شماره شناسه اثر: 054849-23565-8

 دارای گواهینامه ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
شماره ثبت : 10/2096
📎 در قانون ثبت علائم و اختراعات، نرم افزار به عنوان اختراع شناخته می شود.

حجم روی حامل: یک CD نرم افزاری 

مناسب : (محصلين ، تجار ، گردشگران) (آموزش زبان از صفر )

سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز  ، ( بدون نیاز به نصب ) 

قیمت برنامه آموزشی زودیاد 49000 تومان است اما با خرید مستقیم از سایت، شما می توانید به قیمت 29 هزار تومان این محصول منحصر به فرد را تهیه کنید. 

آموزش زبان انگلیسی از صفر

زودیاد

شما میتونید با برنامه آموزشی زودیاد خیلی راحت لغات ضروری زبان انگلیسی را برای همیشه حفظ کنید، تا مکالمه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید.


نکات کلیدی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

 

 خریداران محترم برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد در تمامی قرعه کشی های جایزه نفیس زودیاد شرکت داده می شوند و امکان کسب درآمد از محل همکاری و همچنین افزایش دایره لغات زبان انگلیسی را در سایت زودیاد دارند. هدیه نفیس زودیاد برای حسن اعتماد شما در این دوره از قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید می باشد.تاریخ اولین قرعه کشی  1397/12/7همزمان با ولادت حضرت زهرا ( س ) است.

 کیفیت فیلم به دلیل کاهش حجم فیلم، افت کرده. ( ما برای وقت شما ارزش قائلیم )

 

 گیفقابل ذکر است زودیاد امنیت و آرامش پرداخت های شما را تامین کرده چرا که سایت زودیاد دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت و همچنین نماد طلایی ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در صفحه اول سایت با دامنه ir قابل مشاهده است.

نمادها

 

>

نمونه ای از تکنولوژی آموزشی زودیاد

برنامه آموزشی زود یاد مبتکر روشی بسیار آسان و خاصی از تصویر سازی ذهنی و یا کدبندی لغات است، که بر اساس جمع بندی آخرین دستاوردهای علمی ، روان شناسی و زبان شناسی تدوین و ارائه گردیده.

برای همه ی شما پیش آمده که چندین بار معنی لغات زبان انگلیسی را حفظ کرده اید ولی به دلیل فرار بودن و یا در محیط نبودن، این کلمات را در مواقع ضروری فراموش کرده اید.

 در روش تصویرسازی ذهنی و یا کدبندی لغات برنامه آموزشی زود یاد در حقیقت ، لغات تبدیل به تصویر می شوند، در واقع سرنخ و رمزی تصویری ملموس برای حفظ لغات در ذهن یادگیرنده قرار گرفته می شود، که منجر به حفظ آسان و مرور لغات می شود. یعنی با رعایت دستورالعمل های برنامه آموزشی زود یاد، یادگیری از چندین راه مختلف برای شما به آسانی امکان پذیر می شود .

قابل ذکر است که برنامه منحصر به فرد آموزشی زود یاد همراه جدول خود آزمون و فیلم آموزش صحیح حروف الفبای انگلیسی است .

برای آشنایی بیشتر با برنامه آموزشی زودیاد می توانید،آلبوم برنامه آموزشی زودیاد را در قسمت گالری مشاهد کنید.

 

مزیت های برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد

صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در پول، نتیجه گیری فوری

برنامه آموزشی زودیاد این امکان را فراهم ساخته که شما خیلی سریع و آسان لغات ضروری مکالمه روزمره زبان انگلیسی را یاد بگیرید، تا ساعت ها وقت خود را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری هدر ندهید.

شیوه ارائه برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد و همچنین سبکی که در رنگ بندی تصویرسازی های لغات آن به کار گرفته شده است ، این امکان را برای شما فراهم آورده است که:
اولاً، به راحتی بتوانید ارتباط تصویری بیشتری جهت حفظ آسان لغات داشته باشید.

و دوماً، امکان مرور و تکرار را به آسانی برای شما فراهم کرده است. ( مرور و تکرار، اصل مهمی برای تثبیتِ یادگیری یا همان یادگیری موفق است.)

 کاربران برنامه آموزشی زود یاد با استفاده از پیدا کردن راه استفاده از مهارتهای ذهنی خود، حافظه و خلاقیت شان به طور چشم گیری رشد می کند و نیز در دیگر موضوعات درسی و کاری خود پیشرفت قابل توجه ای می نمایند .

شما با تهیه برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد در تمامی دوره های قرعه کشی جایزه نفیس زود یاد شرکت داده می شوید و از دیگر امکانات سایت زودیاد ( طرح کسب درآمد از محل همکاری ، طرح افزایش دایره لغات ) نیز می توانید استفاده کنید .

شما می توانید با زود یاد گرفتنِ لغات ضروری مکالمات روزمره زبان انگلیسی در این بخش بی نیاز از نرم افزارهای همراه و یا مترجم باشید، و همچنین در امر مکالمات روزمره زبان انگلیسی به آسانی موفق شوید.

تردیدی نیست که هیچ نرم افزار و سرویس مجازی ترجمه، قابل رقابت با مترجم انسانی نیست.

این بسیار جالب است که خود شما بدون نیاز به نرم افزار و یا دیکشنری همراه بتوانید به آسانی در امر مکالمات روزمره زبان انگلیسی موفق باشید. این توانستن برای شما و ما افتخار آفرین است.

 یادگیری آسان مکالمه روزمره زبان انگلیسی

 

   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
بهروز کرمانی از تهران
سلام من از خرید این نرم افزار خیلی راضی هستم چون نسبت به قیمتش خیلی کارایی داره. ممنون
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
مهیمنه پاکزاد از تهران
ممنون برنامه خوبی
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
آرزو حسین پور از تهران
باسلام من خیلی از این محصول راضی هستم واقعا دستتون درد نکنه.موفق و پیروز باشید
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
احمد یوسفی از قم
من با توجه به نیازی که برای یادگیری مکالمه زبان داشتم از روشهای مختلفی استفاده کردم ولی همیشه در حفظ لغات مشکل داشتم. این برنامه خیلی کمک کرد به من
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
مرتضی مجیدی فر از شهریار
دوستان گرامی سلام ضمن تبریک بابت برنامه خوبتان. باید بگم در برنامه جای چند کلمه ضروری مکالمات روزمره را خالی دیدم. ولی خب با طرح افزایش دایره لغاتی که وجود داره در کل تشکر دارید.
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
رامین سروری از تهران
با سلام و تشکر از برنامه خوبتون و زحمتهایی که کشیدید. زود یاد، کار حفظ لغات را خیلی راحت کرده است . بی نظیر و عالی است. دست سازندگانش درد نکنه.
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
فاطمه سادات فاطمی از کاشان
سلام . ممنون از برنامه خوبتان واقعا زود یاد میده،