03154822606
قوانین و شرایط زود یاد

سایت  زود یاد جهت ارائه ی خدماتی مشخص به کاربران در محیطی پرنشاط ، پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همدیگر ، جهت پیشرفت کشور ایجاد گردیده و سعی می نماید تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماید . قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه ی خدمات مطلوب نیست.

فهرست مطالب

1 - شرایط عضویت

2-اطلاعات خصوصی

3- شرایط استفاده

4- حقوق مالکیت معنوی

5- شرایط فعالیت در زود یاد

 

 

توافق نامه

متن اين توافقنامه متعلق به زود یاد و کليه ی حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير ، زود یاد به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد. 
قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت زود یاد می باشد . عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است. 
زود یاد مي تواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد.

این توافق نامه در تمام صفحات سایت با عنوان " قوانین "موجود و قابل مشاهده است.

 

1 – شرایط عضويت

برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد:

آموزش زبان از صفر

بدون نیاز به نصب

مناسب تمام سنین (محصلين ، تجار ، گردشگران )

 لذا  شما  با عضويت در اين سايت  تاييد مي نمایيد که مجموعه ی زود یاد مناسب شما می باشد.

درج مشخصات عمومی صحیح، باعث تحویل آسان برنامه ی آموزشی از پست جمهوری اسلامی ایران می شود و همچنین در صورت برنده شدن شما در قرعه کشی های زود یاد ، سبب تحویل آسان جایزه به دست شما می گردد .  لذا در صورت درج مشخصات نادرست ، عواقب آن متوجه خود کاربر می باشد .

ثبت نام در سایت زود یاد ، مستلزم درج اطلاعات واقعی است و جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی  و سوء استفاده از آن در جهت فریب ، ممنوع و کاری غیر اخلاقی می باشد.

تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت ثبت نام خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده ی کلمات رکيک و نامناسب ،  بدون اخطار قبلی ، اشتراک کاربر حذف و دسترسي وي به سايت قطع خواهد شد .

انتخاب يک نام کاربري ، به نفع خود کاربر است ؛ چرا که امتیاز قرعه کشی ملاک بوده و ايجاد بيش از يک نام کاربري برای یک شخص لزومی ندارد.

 

2 – اطلاعات خصوصی

از اطلاعات خصوصی اعضاء سایت زود یاد در صورت لزوم  ، تنها نام ، نام خانوادگي ، نام شهر و  تصوير پروفايل قابل نمايش براي عموم خواهد بود  . بقيه موارد تنها براي مديريت سايت قابل رويت می باشد .

سایت زودیاد ، اطلاعات شما از قبیل ایمیل ، شماره همراه ، تحصیلات ، تاریخ تولد ، کد پستی ،  آدرس را برای هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نمي کند .

اطلاعات اعضاء به غير از آن قسمت از اطلاعات که به طور معمول ، توسط نرم افزار سايت قابل ديدن مي باشد ؛ محرمانه نگهداري مي شود.

نام کاربری و رمز عبور خود را به خوبی نگهداری کنید تنها افرادی که ایمیل خود را ثبت کرده باشند می توانند از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنند.

مسئولیت حفظ رمز عبور به عهده ی خود کاربر می باشد و سایت زود یاد ، تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتي که رمز عبور خود را فراموش کرده ايد ؛ با استفاده از لينک 'فراموشي رمز عبور' مي توانيد آن را دريافت کنيد.

مسئولين سايت به هيچ عنوان ، نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

اعضای عادی سایت زود یاد بعد از اولین خرید نام و نام خانوادگی آنها غیر قابل ویرایش می شود . لذا برای صحولت دریافت جوایز قرعه کشی ها در صورت برنده شدن نام و نام خانوادگی صحیح خود را وارد نماید.

 

3 – شرايط استفاده

زود یاد  خود را مجاز به کنترل مطالبي که بر روي سايت قرار داده شوند ؛ مي داند. مسئوليت کليه مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده ی قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند. مسئولیت کنترل محتوای تصویر سازی ها و نظر کاربران زود یاد بر عهده مسئول مربوطه بوده و در صورت تخطی یا سهل انگاری طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد.

زود یاد ، یک مجموعه آموزشی حفظ لغات زبان انگلیسی مخصوص فارسی زبان ها است . لذا به غیر از مشخص کردن لغت انگلیسی برای تصویر سازی ها (مانند تصویر سازی های برنامه آموزشی زود یاد ) فارسی نویسی اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

 

زود یاد در برخی موارد ،  براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( تایید امتیاز خرید یا ارسال تصویر سازی و... ) به شما پیامک هایی ارسال مي کند. شما بدين وسيله موافقت خود را با دريافت اين گونه پیامک ها اعلام مي داريد ؛ مگر این که در قسمت تنظیمات  ، درخواست لغو ارسال پیامک کنید .

در صورت برنده شدن هر یک از اعضاء ، در تاریخ اعلام شده جهت قرعه کشی که در  سایت اعلام می گردد ، ابتدا در سایت زود یاد نتیجه قرعه کشی درج شده و سپس با آن شخص تماس گرفته می شود . لطفا ًمراقب باشید تا مورد کلاهبرداری های افراد سود جو قرار نگیرید. برای اطمینان می توانید با زود یاد تماس بگیرید .

زود یاد سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي اضافه ارائه مي کند.

برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های کاربران ، سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچ گونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي به سوالات و غيره ندارد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می باشد. در صورت بروز مشکل ، مبلغ پرداختی از طریق بانک مربوطه به حساب شما  برگشت داده خواهد شد.

چنانچه کاربر در آدرسی که مشخص کرده است ، حضور نداشته باشد ، در مورد بسته ی پستی سفارشی به صلاحدید مسئولین پست جمهوری اسلامی ایران برخورد می شود و در صورت برگشت بسته ی پستی به سایت ، هزینه ارسال دوباره ی بسته به عهده ی خود  متقاضی می باشد.

امتیاز دهی تصویر سازی های لغات به تشخیص کارشناسان تصویر سازی زود یاد ، بر اساس آسانی حفظ لغت و ارزش فرهنگی ، طبق چارت گفته شده ، انجام می شود.

هر چه مجموع امتیاز شما بیشتر باشد ؛ شانس برنده شدن شما به صورت عادلانه در قرعه کشی بالاتر است .  

هر امتیاز ، یک شانس برای برنده شدن جایزه ی نفیس زود یاد به شما اضافه می کند.

به تصویر سازی های گنگ و نا مفهوم و خارج از ارزش و قوانین ، هیچ امتیازی داده نمی شود.

امتیاز خرید و یا تصویر سازی ها،  پس از تایید در سایت درج می گردد.

در بخش تصویر سازی های ویژه ، با صلاحدید کارشناسان زود یاد ، تصویر سازی کاربران ضمن نمایش به نام خود شخص ارسال کننده ، امتیاز ویژه برای هر تصویر سازی ویژه برای شرکت در قرعه کشی ها داده می شود .

تمام نظرات و تصویر سازی های ارسالی از طرف کاربران ، ابتدا توسط تیم زود یاد بررسی خواهد شد.

چنانچه اطلاعات تصویر سازی ها از سوی کاربر ناقص ارائه گردد ؛ تیم زود یاد  بر اساس صلاحدید خود ، اقدام به اصلاح یا حذف اطلاعات تصویر سازی  ارائه شده می نماید.

کاربران بعد از ارسال های خود ( نظر یا تصویر سازی لغات ) قادر به تغییر اطلاعات و یا اصلاح آن نخواهند بود .

سايت زود یاد مي تواند در صورت تخلف از قوانين سايت، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر عادی يا ويژه ،حذف يا تحريم کند. زود یاد خود را موظف به توضيح علت اين موارد نمي داند.

بدیهی است کاربرانی که به هر دلیل از سایت حذف عضویت شوند از قرعه کشی های زود یاد محروم می شوند.

 

4- حقوق مالکيت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي باشد؛ به خصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري به غير از مجموعه ی زود یاد نيست .

کليه ی محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرح هاي سايت زود یاد و یا ( مالكيت فكري براي كارآفريني فناورانه سایت ) متعلق به سايت زود یاد بوده و کليه ی حقوق آنها متعلق به صاحب امتیاز سايت است.

مسئولیت درج بدون مجوز کلیه ی مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

در این وب سایت ، کاربران حق استفاده و  مالکیت تصویر سازی های ویژه ارسالی خود را به سایت  زود یاد می دهند .

هر گونه استفاده ی غیر مجاز از اطلاعات وب سایت ، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بدون اخذ مجوز از مدیر سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی تماس های الکترونیک با سایت زود یاد  به صورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت می گردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

 

براي تبليغ روي اين سايت مي توانيد به وسیله ی تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.

 

5 - شرایط فعالیت در زود یاد

  • افرادی که بعد از ثبت نام ، به خرید مستقیم در سایت زود یاد اقدام می نمایند ؛ عضویت ویژه سایت برای آنها فعال می شود. ( اعضای ویژه نام و نام خانوادگی برای آنها غیر قابل ویرایش می گردد )
  • افرادی که محصول زود یاد را از یکی از اعضای ویژه سایت زود یاد ، قبلاً خریداری یا هدیه گرفته اند ؛ نیز با استفاده از راهنمایی کاربری می توانند عضویت ویژه را برای خود فعال سازی کنند.  

خرید مستقیم کاربر بعد از ثبت نام در سایت  امکان پذیر است . بعد از خرید به این روش کاربر عضو ویژه سایت زود یاد شده است.

تنها اعضای ویژه سایت ، قادر به فعالیت جهت افزایش دایره ی لغات و امتیاز قرعه کشی ها و نیز کسب درآمد از محل همکاری با زود یاد ، در سایت می باشند.

اعضای ویژه سایت می توانند بعد از تحویل گرفتن برنامه ی آموزشی زود یاد و استفاده از آن با توجه به راهنمای برنامه ، خرید این برنامه را نیز به دوستان خود نیز پیشنهاد کنند و از محل تخفیف خرید  مجدد ،  در پنل کاربری خود این برنامه را تهیه کنند و به دوست و یا آشنای خود به قیمت روی جلد برنامه بفروشند و از این محل کسب درآمد نمایند.

در صورت تهیه ی برنامه ی آموزشی از طرف اعضای سایت ، به قیمت روی جلد محصول ، هلوگرام و اینکه محصول قبلاً  باز نشده باشد ، خوب دقت کنید . در صورت دیدن هر گونه نقص از تحویل گرفتن بسته امتناع کنید و مراتب را به پشتیبانی سایت اطلاع دهید.

چنانچه کاربری موقع فروش محصول به دیگران با ارائه ی قیمت یا توضیحات نادرست ، تلاش جهت هم ریختگی و آشفتگی کند ؛ بدون هیچ تذکر قبلی از سایت حذف شده و مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

بعد از باز کردن بسته آموزشی زود یاد ، داخل بسته ی آموزشی یک کد فعال سازی عضویت ویژه برای اشخاصی است که فعال سازی عضویت ویژه آنها صورت نگرفته وجود دارد . با استفاده از راهنمایی کاربری کد فعال سازی را وارد سایت کنید و عضو ویژه ی سایت شوید . در صورت فعال نشدن عضویت ویژه در این حالت با پشتیبانی تماس بگیرید .

زود یاد سايتی علمي، فرهنگي و هنري است. لذا به کار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع است.

قرار دادن تصاویر و طرح و کاریکاتورهای ترسناک ، رعب انگیز ، دل‌خراش ، غیر اخلاقی ،  پوشش کم و نامناسب ، مستهجن و تصاویر موهن سیاسی و مذهبی در هیچ یک از قسمت های سایت مجاز نیست.

درج مطالب مستهجن و مبتذل ، افترا آميز ، موهن و غیر اخلاقی ، بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در تمام قسمت ها ی سایت ، خلاف مقررات است.

بيان جوکهايي که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نمي باشد.

درج مطالب به منظور ترویج هر گونه فساد ، ممنوع است .

درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ، ممنوع است.

کابران موظفند ؛ علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در زود یاد از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.

در صورت مشاهده ی هر گونه تخلف از قوانين سايت مي توانيد از طريق اطلاع به مرکز پشتیبانی اقدام نماييد.

با کاربراني که شرایط فوق را مورد بي توجهي قرار دهند ، برخورد قانونی انجام خواهد شد.

اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت در آخرین اخبار زود یاد به صورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در سایت بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.

تصویر سازی ها و نظر کاربران بعد از تایید متصدی مربوطه ، امتیاز دهی می شود و متصدی به صلاحدید خود ، تصویر سازی ها و نظرات و انتقادهای به جا را در سایت به نمایش می گذارد .

هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر ، تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد .