03154822606
پیشگفتار

به زود یاد خوش آمدید.                                 

چگونه می توان سریع تر و آسان تر به یادگیری موفق حفظ لغات زبان انگلیسی پرداخت ؟ برنامه آموزشی زود یاد به این منظور تهیه شده است که شما را در امر یادگیری موفق حفظ لغات ( لغات بسيار كاربردي و ضروری مکالمات روزمره، لغاتی که متناسب با نیاز زبان آموزان زبان انگلیسی در سطح مقدماتی است ) ، بهتر ، سریع تر و آسان تر از آنچه هرگز تصور نمی کردید ، یاری رساند.

پیشگفتار زود یاد

مهمترین مشکل زبان آموزان در یادگیری زبان های خارجی ، فراگیری لغات آن زبان است . از آن جا که یادگیری موفق لغات ، مثل هر مبحث دیگر در فراگیری زبان خارجی یک مقوله ی کاملاً علمی است و باید مبتنی بر روش های علمی باشد ، به همین منظور یادگیری موفق لغات به روش برنامه آموزشي زود یاد ،که بر اساس جمع بندی آخرین دستاوردهای علمی ، روان شناسی و زبان شناسی تدوین و ارائه شده است ؛ بسیار راه گشاست .

برنامه آموزشی زود یاد ، یادگیری موفق599 لغت بسيار كاربردي و ضروری مکالمات روزمره زبان انگلیسی را با استفاده از از چندین راه مختلف ،برای شما به آسانی امکان پذیر می سازد.بدین معنی که  شما با تهیه برنامه آموزشي زود یاد و رعایت نکات دستورالعمل های برنامه مذکور  ضمن يادگيري موفق599 لغت بسيار كاربردي زبان انگليسي ، توانسته اید راهی پیدا کنید که اطلاعات از  چندین راه مختلف وارد ذهنتان شود . با یادگیری از چند راه مختلف ، در واقع به استحکام بخشیدن، بیشتر اطلاعات در ذهنتان کمک کرده اید . هر چه در ناحیه های بیشتری از مغز ، اطلاعات درباره یک موضوع ذخیره شده باشد ، ارتباطات درونی بیشتری برقرار می شود. این افزونندگی اطلاعات بدین معنی است که با در دست داشتن یک سرنخ واحد ، امکان بیشتری برای استخراج اطلاعات از ناحیه های مختلف حافظه وجود خواهد داشت .

«يادگيري موفق» مطرح شده ی فوق از آن دسته واژه‌هايي‌ است كه هركس يك شناخت شهودي خاص و ملموس از آن واژه دارد.منظور از «يادگيري موفق»در این جا فراگیری رفتارها و اعمال مفید و پسندیده  یا کسب دانش و اطلاعاتی است که یادآوری خیلی سریع به صورت ناخودآگاه دارند و به هیچ عنوان فراموش نمی شوند.

دانشمندان و متخصصان تعلیم و تربیت یادگیري موفق را مشروط بر وجود عوامل زیر می دانند:

  1. یادگیری موفق با علاقه
  2. یادگیری موفق با استفاده ی درست از روشهاي مطالعه
  3. یادگیری موفق با مرور و تکرار به موقع و درست

 

همانطور که گفته شد حفظ لغات زبان انگلیسی اولین و مهم ترین گام برای یادگیری موفق زبان انگلیسی است .که برنامه آموزشی زود یاد  با رعایت تمام این نکات تسهیل کننده بسیار قوی در امر آموزش حفظ لغات ضروری  زبان انگلیسی است ( لغاتی که متناسب با رفع نیاز زبان آموزان در مکالمات روزمره است).

در ادامه مطالب به توضیحات بیشتری پیرامون سه عامل تاثیرگزار در یادگیری موفق لغات زبان انگلیسی پرداخته شده است .

 

 

مالکیت فکری مطالب سایت زود یاد ثبت رسمی شده است .

استفاده از مطالب سایت، برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است .