03154822606
کسب درآمد

مشروح طرح کسب درآمد از محل همکاری با زود یاد

زود یاد بر اساس خلاقیت در تولید و انتشار برنامه‌ی پر کاربرد جهت حفظ آسان لغات مکالمات روزمره زبان انگلیسی  شکل گرفته  است  که  تقریبا مورد خواستار عموم جامعه فارسی زبانان می باشد .

کیفیت برنامه آموزشی زود یاد در کنار فرصتهای بی نظیر هم چون  طرح کسب درآمد از محل همکاری با زود یاد ، امکان افزایش دایره لغات و امتیاز قرعه کشی های سایت زود یاد و ساختار مدیریتی زود یاد چهار ضلعی هستند که چهارچوپ موفقیت زود یاد را تشکیل می دهد. ما هر زمان از موفقیت صحبت می کنیم منظورمان موفقیت همه ارکان زود یاد است. از مدیرو کارکنان زود یاد گرفته تا کاربران محترم برنامه آموزشی  زود یاد ،

ما با آگاهی از اهمیت و حساسیت موضوع کسب درآمد تلاش کردیم با  بهره گیری از تجارب  و قوانین کشورمان یکی از منطقی ترین و کاملترین طرح کسب درآمد را به  علاقمندان به همکاری با  زود یاد پیشنهاد دهیم .

بطور خلاصه طرح کسب درآمد از محل همکاری با زود یاد به این شکل می باشد :

برای شما اعضای محترمِ ویژه سایت زود یاد این امکان فراهم است که با خرید مجدد برنامه زود یاد برای دوستان یا سازمان خود با تخفیفی که از سایت زود یاد می گیرید برای خودتان کسب درآمد کنید . و در ضمن امتیاز قرعه کشی خود را در تمام دوره های قرعه کشی زود یاد افزایش دهید.

 مثلا شما آشنایان یا دوستانی دارید که مشکل حفظ لغات زبان انگلیسی دارند شما می توانید با یادآوری کارایی های برنامه آموزشی زود یاد آنها را ترقیب به خرید برنامه آموزشی زود یاد جهت رفع مشکلش به قیمت عادلانه ی همان روی بسته بندی محصول با تحویل رایگان درب منزل کنید.

موقع خرید در سایت زود یاد برای شما این امکان فراهم است که هر دفعه مشخصات گیرنده محصول را تغییر دهید و به راحتی این بسته را برای دوستان یا آشنایانی که در محل دیگر از محل سکونت شما زندگی می کنند نیز ارسال کنید شما می توانید در سطح کل کشور فعالیت کنید.

طرح کسب درآمد از محل همکاری با زود یاد

این طرح دو هدف را دنبال می کند:

اول اینکه بخشی از اعضای ویژه سایت زود یاد که مایل به همکاری برای معرفی و فروش برنامه آموزشی زود یاد هستند و شاید به این کار به عنوان کار پار وقت نگاه می کنند به درآمد معقول و منطقی برساند.

دوم با افزیش امتیاز قرعه کشی ها  زود یاد برای خرید مجدد انگیزه اعضاء را برای معرفی محصول به دوستان و یا آشنایان خود بالاتر رود.

مشخص است میزان درآمد افراد متناسب با میزان تلاش و فعالیت آنها  می باشد. شما می توانید با برنامه ریزی و تفکر خلاق خود به درآمد خوبی دست یابید.

موفقیت شما آرزوی ما است.

 اطلاعات بیشتر برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد