03154822606
تبلیغات

معرفی

برنامه آموزش حفظ لغات مکالمات روزمره زبان انگلیسی زود یاد  ،در نوع خود اولين و قوي ترين مجموعه ی آموزشي حفظ لغات بسيار كاربردي زبان انگليسي براي سنين بالاي 10 سال است که بر اساس جمع بندی آخرین دستاوردهای علمی ، روان شناسی و زبان شناسی تدوین و ارائه شده است.

برنامه ی زود یاد، یادگیری موفق599 لغات بسيار كاربردي زبان انگلیسی را با استفاده از چندین راه مختلف ،برای شما به آسانی امکان پذیر می سازد.بدین معنی که  شما با تهیه ی اين برنامه آموزشي و رعایت نکات دستورالعمل های برنامه ضمن يادگيري موفق 599 لغات بسيار كاربردي زبان انگليسي ، توانسته اید راهی پیدا کنید که اطلاعات از  چندین راه مختلف وارد ذهنتان شود . با یادگیری از چند راه مختلف ، در واقع به استحکام بخشیدن  بیشتر اطلاعات در ذهنتان کمک کرده اید . هر چه در ناحیه های بیشتری از مغز ، اطلاعات درباره ی یک موضوع ذخیره شده باشد ، ارتباطات درونی بیشتری برقرار می شود. این افزونندگی اطلاعات بدین معنی است که با در دست داشتن یک سرنخ واحد ، امکان بیشتری برای استخراج اطلاعات از ناحیه های مختلف حافظه وجود خواهد داشت .

 

برنامه آموزشی زود یاد با شعار زود یاد بگیر ، زود یاد بده ، تسهیل کننده بسیار قوی در امر آموزش حفظ لغات زبان انگلیسی است .

بسیار مشخص است به علت عوامل گوناگوني مانندكيفيت محصول و همچنين ميزان درخواست كنندگان و علاقمندان بسيار زياد افراد جامعه براي يادگيري زبان انگليسي به صورت آسان ، برنامه آموزشی زود یاد، در سطح كشور گسترش خوبی پیدا می کند. ان شاءالله

فهرست مطالب

مكان تبليغات در برنامه ی آموزشي زود یاد

مزاياي تبليغات در  زود یاد

امكان پويايي و گسترش برنامه آموزشی زود یاد

قوانين تبليغات در برنامه ی آموزشي حفظ لغات

مکان تبليغات در برنامه ی آموزشي زود یاد

صفحه ی مربوط به واژه‌ي كليدي انتخاب شده .

صفحه ی کاربران سايت اينترنتي زود یاد

مزاياي تبلیغ در برنامه آموزشي زود یاد

نوع جديدي از پيام يا تبليغ

همانطور كه مطلع هستيد دو نوع پيام وجود دارد .

1- پيام نمايان : پيامي كه به صورت آشكارا به مخاطب داده مي شود

2- پيام پنهان : پيامي كه به صورت مخفي به مخاطب داده مي شود .

به عنوان مثال :

 روانشناسي آمريكايي در يك فروشگاه زنجيره اي  در فصل زمستان با وجود برف و سرمای شدید با آهنگ

go buy ice-cream 

موفق به فروش بسيار زياد بستني شد .

حال اين نوع تبليغ ضمن داشتن بار آموزشي  و داشتن تمركز مخاطب در جاي مناسب هم مي تواند پيام نمايان و هم مي تواند پيام پنهان را به مخاطب خود القاءكند .

هزينه ی اندک

هزينه تبليغ در برنامه آموزشي زود یاد، به طور مطلق نسبت به ساير رسانه ها در سطح بسيار پايين تري قرار دارد.

ناخودآگاه شدن نام تجاري

با توجه به اينکه هدف اين برنامه آموزش حفظ لغات زبان انگليسي است و  مرور و تكرار براي مخاطب دارد . نام تجاري شما براي هميشه در ذهن مخاطب ،  اولين نامي خواهد بود كه نسبت به ديگر رقباي شما به خاطر خواهد آمد..

گستره ی بدون مرز سني

با توجه به اينکه اين برنامه آموزشي زود یاد براي سنين بيش از 10 سال طراحي شده ، از دامنه گسترده اي از مخاطبان برخوردار است . .

عدم محدودیت زمانی

زمان پخش آگهي تلويزيوني بسيار کوتاه و محدود به همان زمان پخش بوده و يا آگهي منتشره در روزنامه محدود به همان روز چاپ مي باشد در صورتي که در برنامه آموزشي حفظ لغات زود یاد آگهي شما براي هميشه و بدون محدوديت ساعات شبانه روزبه کاربران نمايش داده خواهد شد .

انگيزه و يا ميل مخاطب براي خواندن و گوش كردن پيام تبليغ

 براي تماشاي پيام تبليغي انگيزه و ميل مخاطب در برنامه ی آموزشي حفظ لغات زود یاد وجود داردكه خود يكي از خصوصيات بسيار خوب اين نوع تبليغ مي باشد.

شما مي توانيد با تبليغات در اين برنامه آموزشي به هدف خود كه تبليغ نام تجاري خود به شيوه جديد و علمي بپردازيد .

امكان پويايي و گسترش برنامه آموزشی زود یاد

مشخص است پویایی و گسترش زود یاد به وقوع پیوسته چرا که اعضای ویژه سایت زود یاد امکان افزایش دایره لغات خود را دارند.

قوانین تبلیغات در برنامه ی آموزشي زود یاد

* از پذیرش آگهی حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم

* مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشدوتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد .

* شعارها ، مطالب و تصاوير استفاده شده در آگهي بعد از بررسي و توافق غير قابل تغيير مي باشد.

* در صورت ممنوع شدن فعاليت آگهي دهنده در  كشور جمهوري اسلامي ايران تا جايي که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت  حذف یک آگهی به طراح و تهيه كننده زود یاد ابلاغ شود ؛آگهی فوق از زود یاد حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

ارتباط با قسمت تبلیغات

تماس در ساعات اداری 09904568552-  03154822606