03154822606
درباره زود یاد

با توسعه ی فراگیر پیشرفت ارتباطات جوامع بشری ، امروز یادگیری موفق لغات مکالمات روزمره زبان انگلیسی از جمله نیازهای انکار ناپذیر می باشد .

مجموعه آموزشی زود یاد ( برنامه آموزشی و سایت زود یاد ) پس از زحمات فراوان با همکاری کارشناسان مجرب بر پایه نیازهای کاربران فارسی زبان راه اندازی شد تا به عنوان مجموعه ای کارا برای سهولت در امرحفظ لغات مکالمات روزمره زبان انگلیسی با دیدی نو , آماده خدمات رسانی به فارسی زبانان عزیز باشد .

حفظ لغات مکالمات روزمره زبان انگلیسی با روش برنامه آموزشی زود یاد , ضمن اینکه بستری مناسب را جهت قوی شدن شما در امر مکالمه زبان انگلیسی فراهم می کند ؛ باعث تحول یا هشیاری بیشتر مغز شما در دیگر موضوعات علمی و یا موضوعات کاری شما می گردد , از این رو به شما توصیه می شود این حرکت فوق العاده مثبت را در زندگی خود به طور مستمر ادامه داده و دایره لغات خود را با همراهی در سایت زود یاد افزایش دهید.

مجموعه آموزشی زود یاد بر این باور است که می توان هر لغت زبان انگلیسی یا هر موضوع علمی را زود یاد گرفت و همچنین زود یاد داد, چرا که( امام علی (ع) فرموده اند: زکات علم نشر آن است)1 به همین دلیل نام ( زود یاد ) را برای خود انتخاب کرده و شعار خود را ( زود یاد بگیر ، زود یاد بده . ) قرار داده است و بستر مناسب را برای زود یاد گرفتن و زود یاد دادن فراهم نموده است .

اميد است مجموعه زود یاد ضمن آموزش حفظ لغات زبان انگلیسی ، زمينه ساز رشد و ترقي جامعه ايراني در سراسر دنيا گردد.


درباره زودیاد