03154822606
راهنما و قوانین

سایت باشگاه مشتریان زود یاد، سامانه جامع مدیریت امور و ارتباط با مشتریان خود است که در آن سوابق مربوط به ایشان تجمیع می گردد. در این سامانه بسیاری از امور به صورت الکترونیکی درآمده است. سامانه‌ی باشگاه مشتریان زود یاد با تلاش متخصصین، از نظر برنامه نویسی، گرافیک و در دسترس بودن  خوب کار شده است، لذا کار با آن بسیار آسان است.

تذکر : جهت ایجاد امکان کار بدون اختلال سایت الزاماً از مرورگر Google Chrome یا  Mozilla Firefox  استفاده کنید.

ثبت نام یا عضویت عادی در زود یاد

ثبت نام در زود یاد کاملا رایگان است و در کمتر از یک دقیقه به اتمام می رسد. ولی توصیه میشود قبل از ثبت نام شرایط و قوانین سایت را خوب مورد مطالعه قرار دهید.

تذکر: نام کاربری یا همان ( زود یاد آیدی ) و رمز عبور خود را به دقت ثبت کنید و جهت فراموش نشدنشان، تدبیری بیندیشید. تنها افرادی که ایمیل خود را ثبت کرده باشند می توانند از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنند.

ویرایش مشخصات

بعد از  ورود به پنل کاربری خود، بهتر است قبل از خرید برنامه آموزشی زود یاد مشخصات ثبت شده خود را در سایت چک کنید، تا خیال خودتان از بابت تحویل بسته‌ی آموزشی و یا جوایز نفیس در صورت برنده شدن، راحت باشد. برای این کار بعد از ورود به پنل کاربری خود در قسمت منوی اصلی کاربری خودتان می توانید از گزینه ویرایش مشخصات استفاده نمایید . در اینجا می توانید مشخصات خودتان را چک و یا به روز رسانی کنید.

خرید یا تهیه برنامه آموزشی زود یاد

اعضای عادی در پنل کاربری خود در قسمت منوی اصلی کاربری ،گزینه خرید دارند که با انجام دقیق مراحل و دقت در پر کردن مشخصات گیرنده محصول می توانند به آسانی ضمن خرید محصول عضو ویژه سایت زود یاد شوند.

نکته : مشخصات گیرنده محصول ( نام گیرنده ، کدپستی ، شماره همراه ، آدرس )

در صورت خرید به صورت آنلاین یا اینترنتی، اعضاء به طور خودکار عضو ویژه سایت زود یاد می شوند.ولی در صورت خرید به صورت حواله بانکی، کاربر باید اطلاعات فیش واریزی را با دقت پر کند بعد از بررسی امور مالی زود یاد عضویت ویژه ایشان مورد تایید قرار گرفته می شود و محصول به مشخصات گیرنده ارسال می گردد. امتیاز اعضاء برای هر خرید 4 امتیاز می باشد.

شیوه های پرداخت

فعال کردن عضویت ویژه

در صورتی که برنامه آموزشی زود یاد را از طریق یکی از اعضای ویژه سایت زود یاد خرید یا هدیه گرفته اید باید نسبت به فعال کردن عضویت ویژه خود اقدام نمایید. برای عضو ویژه شدن  ابتدا باید در سایت زود یاد ثبت نام کنید و سپس بعد از ورود به پنل کاربری خود در منوی اصلی ( در قسمت فعال سازی عضویت ویژه )، کد فعال سازی که داخل بسته آموزشی است را در این قسمت وارد کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایت زود یاد توصیه می شود البوم راهنمای کاربری سایت در قسمت گالری را مشاهد نمایید.