03154822606
یادگیری زبان انگلیسی

نکات کلیدی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی قسمت اول

در اینجا قصد داریم در مورد چند تا از مهمترین کارهایی که یک زبان آموز باید برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی انجام بدهد صحبت کنیم. البته به خاطر جلوگیری از طولانی شدن بحث، این نکات را در دو قسمت منتشر می کنیم .

یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی

اگر نکاتی که در ادامه راجع به آنها حرف خواهیم زد را در یادگیری زبان انگلیسی خود بکار بگیرید، موفقیت شما در یادگیری زبان انگلیسی تضمین شده خواهد بود. استفاده از این نکات کلیدی سرعت، دقت و عمق یادگیری شما را متحول خواهد ساخت.

  نکات مهم یادگیری مکالمه زبان انگلیسی 1

مثل یک کودک زبان انگلیسی یاد بگیرید!

پروسه درست یادگیری زبان روشی است که کودکان بطور غریزی (و یا از روی اجبار!) در پیش می گیرند. کودکان ابتدا با دقت کردن به محیط اطراف و خوب گوش کردن، کلمات مهم و کاربردی زبان مادری خود را یاد می گیرند و پس از مدتی با همان دایره لغات خود شروع می کنند با استفاده کردن از تقلید ساختار هایی که شنیده اند ، حرف می زنند.  و بعد از مدتی یاد می گیرند چطور بخوانند و چطور بنویسند. اگر شما می توانید این نوشته را بخوانید، پس یک کودک نیستید و بنابراین باید بطور آگاهانه این کار را انجام بدهید. علاوه بر این، کودکان از یادگیری زبان لذت می برند و وقتی جمله ای را یاد می گیرند آن را انقدر تکرار می کنند که انگار این تکرار برایشان شیرین است. استراتژی ذاتی کودکان در یادگیری این است که ابتدا کلمه های اصلی زبان مادری خود را یاد می گیرند و سپس با گوش کردن و تکرار جملات ، حرف زدن یا مکالمه را یاد می گیرند. پس، شما هم اگر مایل هستید درست مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید، باید ابتدا لغات ضروری مکالمات روزمره را یاد بگیرید . و سپس با تکرار و تمرین  دیالوگ های صوتی، مکالمه روزمره را فرا بگیرید.

قابل ذکر است با راهکار جدید برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد شما به آسانی می توانید، لغات مکالمات روزمره زبان انگلیسی را حفظ کنید.

شما با برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد این امکان را دارید که به جای اینکه ساعت ها و ساعت ها وقت خود را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری تلف کنید، برای روان شدن خودکار مکالمه روزمره زبان انگلیسی، بیشتر وقت خود را صرف گوش کردن و تکرار فایلهای صوتی مکالمه روزمره زبان انگلیسی کنید،تا ساختار جملات ملکه ذهن شما شود.با این روش نیازی به یادگیری گرامر انگلیسی نیست.

اطلاعات بیشتر برنامه آموزشی زودیاد

صفحه بعد