03154822606
چرا زود یاد تهیه شد ؟
نویسنده خبر : مدیر سایت    
شنبه 23 بهمن 1395      تعداد بازدید: 1228     زبان : فارسی     چاپ     دسته بندی : عمومی    
به اشتراک بگذارید
تاریخ درج خبر : 1395/11/23

چرا زودیاد با تلاش و همکاری متخصصین تهیه شد؟

چرا برنامه آموزشی و سایت زود یاد، با تلاش چهار ساله و همکاری متخصصین تهیه شد؟

تهیه کننده ی زود یاد در جواب این سوال می گوید:

بنام خدای مهربان

این موضوع بر می گردد به زمانیکه مشکل حفظ لغات زبان انگلیسی تا حدی برای من نگران کننده بود که باعث شد با وجود قبولی در دانشگاه متاسفانه ترک تحصیل کنم . بعد از گذشت چند سال من عهده دار نمایندگی یکی از کارخانجات مواد غذایی شدم.

در این زمان بود که انگیزه بسیار زیادی پیدا کردم که  با یادگیری مکالمه ی زبان انگلیسی، دامنه ی فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهم. لذا با تلاش زیاد و با استفاده از برنامه های آموزشی صوتی مانند: نصرت ،توفیق نسبتاً خوبی پیدا کردم.

بعد از مدتی به سفر زیارتی مشهد رفتم، در آنجا به طور اتفاقی  با یک تاجر بزرگ پاکستانی آشنا شدم، با همان اندک یادگیری مکالمه ی زبان انگلیسی توانستم با ایشان گفتگو کنم. بعد از مدت کوتاهی از آشنایی من با ایشان ، از طرف او به من پیشنهاد شراکت در زمینه ی تجاری شد . قرار بود سرمایه گذاری از طرف ایشان باشد و رسیدگی و انجام امور کاری داخل ایران با من باشد ( مبلغ سرمایه گذاری پیشنهادی بسیار بسیار بالا بود لذا بعد از مدتی با مشورت برادرم به تصور اینکه مبادا این پول زیاد ،پولشویی  باشد و... این پیشنهاد کاری را نپذیرفتم.

در این حین به من ثابت شد و به این باور رسیدم که با یادگیری مکالمه ی زبان انگلیسی امکان پیشرفت در زمینه ی  تجاری و رونق صنعت گردشگری بسیار زیاد می شود.

تهیه کننده زود یاد

با گذشت زمان متوجه شدم ،لغات زبان انگلیسی که آموخته بودم، فراموشم شده. لذا برای نگهداری لغات، برای خودم دنبال راهکار بودم و چون با گرافیک رایانه ای آشنایی داشتم ،در منزل شروع به تصویر سازی لغات نمودم، بعد از حدود 20 تصویر کردن لغت ، متوجه شدم واقعا حفظ لغات با تصویر آسان و ماندگار است.

 کم کم علاقمندی من به این موضوع بیشتر و بیشتر شد . این ایده به ذهنم رسید که با تصویر کردن لغات مکالمه های روزمره زبان انگلیسی به کمک متخصصین، می توان مشکل حفظ لغات را برای ایرانیان از بین برد. لذا با مشورت و همکاری کارشناسان زبان انگلیسی و یاری متخصصین و نظرسنجی عمومی شروع به فعالیت کردیم.

دراین میان پی بردیم که، تصویر سازی لغات واقعا باعث افزایش قدرت ذهن می شود. چرا که با ارتباط بین پدیده ها با یک موضوع یا لغت، راه خلاقیت و حافظه در زمینه کاری نیز هموار می شود.

چیزی که انگیزه ی من و متخصصین گروه تولید برنامه را برای تولید این برنامه، بیشتر بیشتر می کرد و تلاش می شد کار تولید به عالی ترین درجه برسد. پی بردن به اثرات مثبتی بود که برای کاربران آن به وجود می آمد .چرا که کاربران برنامه و سایت با حفظ آسان لغات مکالمات روزمره ی زبان انگلیسی به راحتی می توانند در یادگیری مکالمه ی زبان نیز موفق باشند . هر چه افراد زیادی در داخل ایران به مکالمه ی زبان انگلیسی بیشتر و بهتر دست یابند مطمئنا کشورمان موفقیت بیشتر برای جذب توریست خواهد داشت. جذب گردشگر بیشتر یعنی جذب سرمایه بیشتر و همچنین شناساندن فرهنگ دینی و مذهبی ( مهربانی و ساده زیستی ایرانیان ) به دنیا. به امید سرافرازی ایران عزیز

یا حق

تهیه کننده زود یاد : سعید نصیریان نوش آبادی

لوگوی زود یاد