03154822606
افتتاحیه زود یاد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
جمعه 22 بهمن 1395      تعداد بازدید: 961     زبان : فارسی     چاپ     دسته بندی : عمومی    
به اشتراک بگذارید
تاریخ درج خبر : 1395/11/22

مراسم با شکوه افتتاحیه ی زود یاد در دهه ی مبارکه فجر انجام شد.

مراسم افتتاحیه زود یاد، در آغاز دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور دوستاران نوآوری ، آموزش و فرهنگ با شکوه هر چه تمام  برگزار گردید.

" زود یاد " توسط امام جمعه ی محترم شهر نوش آباد، حجت السلام سید حسین علوی و مسئولین شهری و آقای فخری به نمایندگی از جامعه ی معلمین رونمایی گردید. ( که بسیار باعث افتخار زود یاد شد. )

در این مراسم امام جمعه ی محترم، حجت السلام سید حسین علوی و نماینده ی محترم شورای شهر نوش آباد آقای قاسم کوهی ، زود یاد و تهیه کننده ی آن را مورد تشویق و حمایت قرار دادند.

برای حاضرین  جلسه درباره ی شیوه ی آموزشی برنامه ، معرفی سایت زود یاد ، طرح کسب درآمدی زود یاد و طرح افزایش دایره لغات زود یاد توسط آقای مهندس مجتبی فلاح به خوبی شرح داده شد. ( همکاری با این جوان خوب و فعال که برنامه نویسی برنامه ی آموزشی زود یاد را به بهترین شکل انجام داده، باعث نشاط و خشنودی است.)

تهیه کننده ی زود یاد در پایان جلسه افتتاحیه ضمن تشکر ، از همه متخصصینی که جهت تولید زود یاد نقش داشتند، کمال تشکر و قدردانی را از مسئولین، حضار وخانواده ی خود داشتند. 

تهیه کننده زود یاد با شرح ( دایرههای طلایی ) دلیل موفقیت و یا شکست هر شرکت یا شخص را در "مورد کسب و کارها " به خوبی توضیح داد. و در مورد اهداف و انگیزه خود جهت  تولید زود یاد و اینکه چرا چهار ساله تلاش و پیگری شده است تا با کمک متخصصین زود یاد تولید و آماده ی خدمت رسانی به هموطنان گردد. سخن گفت که در خبر بعدی به خوبی شرح داده خواهد شد.

افتتاحیه زود یاد با مراسم با شکوه نورافشانی به پایان رسید.

افتتاحیه زود یاد

تصاویر بیشتر در قسمت گالری سایت قابل مشاهد می باشد.